Reference, www.sauna-levne.cz

Poděkování za realizaci Ing. Černý

Dobrý den pane Kuchaři,

Ještě jednou vám chci poděkovat za výrobu a montáž saunové kabiny do místnosti prádelny v suterénu, do původní sauny, která přestala vyhovovat požadavkům. Váš výrobek je dokonalý a výrazně zkrátil dobu nahřívání. Byla radost se dívat na vaši práci při montáži, kdy jste se předvedl jako velmi zručný a technicky zdatný řemeslník. Vůbec, od prvního kontaktu s vámi mám velmi dobrý pocit ze spolupráce.

Přeji vám dostatek spokojených zákazníků, jako jsem já.

 

Ing. Pavel Černý


Přidáno: 19.1.2024 | Celý článek zde

Reference manželé Švajnerovi

Dobrý den pane Kuchaři,

Sauna funguje naprosto skvěle a jsme z ní zcela nadšeni. Zároveň bych chtěl vyzdvihnout celkový přístup k realizaci, a to od zaměření až po konečnou montáž, vše vysoce profesionální. Ještě jednou za vše děkujeme.

Švajnerovi


Přidáno: 23.3.2023 | Celý článek zde

Reference p. Kašpar

Dobrý den, pane Kuchaři,

 

ještě jednou Vám chci poděkovat za rychlé dodání a montáž finské sauny, i když k tomu přispěla i náhoda. Již jsme saunu s manželkou od minulého pátku několikrát užili k naší plné spokojenosti. Funguje přesně podle našich představ. Přejeme Vám ve Vašem podnikání hodně úspěchů a spokojených zákazníků.

 

S přáním pěkného dne

 

Jan Kašpar


Přidáno: 09.4.2021 | Celý článek zde

Reference V.N.

"Profesionální přístup,kvalitní a poctivá práce, férové ceny i jednání,máme již od pana Kuchaře třetí saunu v rodině a vše bez problémů, doporučuji"
 Díky a mějte se V.N


Přidáno: 25.2.2021 | Celý článek zde

Reference Hrstkovi

20.7.2020

Dobrý den pane Kuchař, sauna je skvělá, děkujeme Hrstkovi


Přidáno: 07.1.2021 | Celý článek zde

Reference pan Voborský

4.1.2020

Dobrý večer p. Kuchař, tak jsme vyzkoušeli Vaši saunu a je to super. Ještě jednou děkujeme. Přeji hezký večer a ať se daří.

Vlasta Voborský

 


Přidáno: 07.1.2021 | Celý článek zde

Reference pan Soukup

Dobrý den Již 4 roky bezvadné funguje vše co jste dodali. Využíváme obzvláště v této zavřené době. Děkujeme jako rodina i kamarádi Dávám na vás všude kolem kladné reference. Rychle a kvalitně
Zdeněk Soukup


Přidáno: 07.1.2021 | Celý článek zde

reference pan Chudáček

Byl jsem naprosto spokojen jak s kvalitou tak i ochotou a provedneím celé akce. Sauna funguje, je z kvalitních materiálů a zažil jsem perfektní jednání a domluvu. Mohu naprosto doporučit. Poměr kvality a ceny je naprosto famózní a jednání s panem Kuchařem suprové.

 

Mějte se hezky,

 

Michal Chudáček


Přidáno: 07.1.2021 | Celý článek zde