novinky a zprávy, www.sauna-levne.cz

Výroba finských saun v ČR

Výroba finských saun v České republice má dlouholetou tradici. Ačkoli finská sauna a její používání má kořeny v severských státech, v čechách táké velmi zdomácněla. Někteří lidé přenechají výrobu finské sauny odborné firmě, ale mnozí výrobu finské sauny chtějí zvládnout svépomocí. Obě varianty výroby saun mají své plusy a mínusy. Při výrobě finské sauny svépomocí se mnoho lidí dopouští chyb, které ze zdraví prospěšné procedury mohou naopak způsobovat poškození zdraví. Výroba saun v naší rodinné firmě má dlouholetou tradici. Vyrábíme sauny na klíč do rodinných domů a bytů, ale realizujeme i veřejná wellness centra. Naše sauny splňují všechny bezpečnostní a provozní předpisy platné v ČR. Pokud chcete mít kvalitní finskou saunu kontaktujte naší rodinnou firmu www.sauna-levne.cz . Jsme tu pro Vás

 


Přidáno: 09.10.2018 | Celý článek zde

Luxusní finská sauna z červeného cedru

Největším hitem naší firmy jsou finské sauny na míru vyrobené z exotického dřeva červený cedr. Červený cedr pro svoji barvu a kresbu dřeva je výborný materiál pro moderní design. Finské sauny vyrobené z červeného cedru mají svoji nezaměnitelnou vůni. Sauna z červeného cedru je bez smůly a pryskyřice. Tento materiál je odelný vůči plísním, houbám, povětrnostním vlivům. Exotické dřevo červený cedr oproti smrku výrazně méně sesychá, méně praská a méně se kroutí.

Dopřejte si luxusní saunování v saunách z červeného cedru.


Přidáno: 18.9.2018 | Celý článek zde

Finská sauna fenomén dnešní doby

Finská sauna je jedním z fenoménů dnešní doby. Důvod proč je tomu tak je jednoduchý. Se zvyšující se produktivitou naší ekonomiky, tak se zvyšují nároky na pracovní výkony podnikatelů i zaměstnanců. Se zvyšujícími se výkony v práci, ale naše tělo potřebuje vyšší efektivitu odpočinkových aktivit. Finská sauna je jedna z aktivit při, které lidské tělo velmi rychle relaxuje. Výhodou finské sauny je, že její návštěva není podmíněna fyzickou výkonností jednotlivce. Díky novým technologickým řešením finkých saun může mít finskou saunu na klíč doma téměř každý a díky tomu návštěvování finské sauny může být pravidelnější a efektivita relaxace na maximálních hodnotách. Naše firma výrábí finské sauny na klíč dle prostorových možností každého zájemce. Neváhejte nás kontaktovat na emailu info@sauna-levne.cz nebo na tel:7235623913. Budete jistě mile překvapeni našimi produkty i nízkými cenami.


Přidáno: 04.8.2018 | Celý článek zde

Správné saunování - sauna je zdravá

Finská sauna má mnoho zastánců, ale i mnoho kritiků. Pokud se chcete zdravě saunovat musíte dodržet několik zásad správného saunování. 1. Finská sauna a saunování je preventivní a ne léčebná kůra. Proto do sauny nechodit pokud jste nemocný. 2. doporučená teplota při pobytu ve finské sauně je 95 stupňů celsia. Při saunování trávit v sauně maximálně 15 minut. Tento pobyt lze opakovat maximálně třikrát v jednom saunování. Do sauny chodit maximálně dvakrát za týden. 3. Malé děti do sauny smějí, ale při teplotě cca 65 stupňů celsia. Děti by měli v sauně setrvat maximálně tři až osm minut. 4. Po každém saunování tělo ochladit. Děti nejlépe vlažnou vodou. 

Zdravé saunování přeje www.sauna-levne.cz


Přidáno: 15.7.2018 | Celý článek zde

Domácí finská sauna

Finská sauna vznikla jak je již podle návu jasné,že pochází ze severské země finska. Třistaletá historie finské sauny a přetrvání do dnešní doby jen potvrzuje její blahodárné účinky na zdraví lidí, které potvrzují i lekařské studie mnoha renomovaných lékařských osobností. Sauna je slovo a jehož volný překlad je dům s lázní, jenž je vyhříván horkovzdušnými kamny. Vývoj v oblasti finských saun zaznamenal v posledních desetiletích obrovský pokrok, jenž zvýšil možnost mít domácí finskou saunu. Naše firma Vám nabízí své profesionální služby v oblasti výroby finských saun . Pokud chcete mít doma kvalitní finskou saunu tak  nás kontaktujte na info@sauna-levne.cz nebo na tel:723523913. Některé z mnoha našich realizací si můžete prohlédnout v sekci fotogalerie.

 

Přidáno: 01.7.2018 | Celý článek zde

Prodej saun a výroba saun v ČR

Prodej saun a výroba saun v České republice se v posledních letech výrazně zvýšil. Tento nárust sebou přinesl nejenom větší výběr z finských saun a infrasaun, ale hlavně se na trhu objevily produkty, které zdraví nepodporují, ale často díky špatně použitým materiálům v kobinaci špatného technologického provedení,  zdraví ohrožují. Prodej saun se posunul v zájmu snížení ceny do špinavých vod finských saun a infrasaun dovážených z východních států ( Čína atd.) Výroba finských saun a infrasaun je na tom o něco lepší, ale ne o mnoho. Důvodem je, že sauny a infrasauny vyrábějí tzv. truhláři, kteří velmi často neznají problematiku kvalitní sauny. Pokud chete kvalitní saunu neváhejte nás oslovit na www.sauna-levne.cz nebo na tel:723523913. Rádi Vám pomůžeme.


Přidáno: 11.11.2017 | Celý článek zde

Výroba sauny na míru

Výroba sauny jak už jsme psali v minulých článcích je zdánlivě jednoduchá. Každý člověk má svoji představu jak má vypadat jeho domácí finská sauna odlišnou. Aby jsme Vaše představa finské sauny se stala skutečností za dodržení bezpečnostních předpisů, od toho je tu naše firma sauna-levne.cz a výroba finské sauny na míru. Sauna na míru dle Vaší představy spolu spojuje pocit  vysoké ceny oproti stavebnicím sauna, které se na náš trh dováží z východních států. Pokud chcete kvalitní finskou saunu na míru kontaktujte naší rodinnou firmu www.sauna-levne.cz


Přidáno: 23.10.2017 | Celý článek zde

Sauny výroba - jak na to

Dnes v uspěchané době pociťujeme stále vyšší únavu a vyčerpání. Jednou z kvalitních cest k relaxaci organismu je finská sauna. Finskou saunu si můžeme vyrobit svěpomocí nebo tuto realizaci svěřit odborné firmě. Výroba sauny je na první pohled jednoduchá. Často se setkáváme s realizacemi  kdy výroba sauny byla provedena nekvalitně nebo dokonce zvolená koncepce a materiály způsobily. že vyrobená sauna byla zdraví nebezpečná neli přímo život ohrožující. Výroba finské sauny a její navržení skýtá mnohé problémy, které se mohou projevit až po několika letech používání ( např: skryté plísně). Proto doporučuji přenechat výrobu sauny odborné firmě.  www.sauna-levne.cz je tu pro Vás

 


Přidáno: 16.10.2017 | Celý článek zde

Podzim - správný čas na saunování

Přichází podzim, nejlepší na využití domácí sauny. Se špatným počasím se objevují i nachlazení a jiné neduhy. Jestlliže máte doma finkou saunu, je ideální doba na její využití. Jestli finskou saunu nemáte , nezoufejte, stačí se domluvit s naší firmou www.sauna-levne.cz a můžete mít finskou saunu také. Domácí finská sauna vyrobená od naší firmy Vám přinese odpočinek, lepší spánek po saunování, zlepšení celkového zdravotního stavu a ústup různých nachlazení. Domácí finská sauna od naší firmy www.sauna-levne.cz Vám přinese mimo již zmiňované benefity i jistotu, že máte doma produkt, který splňuje všechny hygienické i bezpečnostní předpisy dle zákonů ČR.


Přidáno: 25.9.2017 | Celý článek zde
<<<12345.>>>