Kamenná stěna 534 x 1870 mm SAC20060H
Kamenná stěna 534 x 1870 mm SAC20060H

Kamenná stěna 534 x 1870 mm SAC20060H

Vaše cena: 14 612 Kč
 
Cena bez DPH: 12 076 Kč
Dostupnost: skladem

Popis produktu

Kamenná stěna 534 x 1870 mm do sauny, dekorativní prvek, který udělá z vaší sauny rázem saunu luxusní.

Interierová inovace do sauny kamenná stěna změní Vaši saunu ve tylový komplex. Harvia "decorative stone wall" kamenná stěna může být namontována za saunová kamna nebo může zakrýt celou stěnu sauny nebo například rohu sauny. Stěna může být jednoduchou montáží přichycena i přímo na starý obklad a pomůže Vám vylepšit vzhled. je dobrá pro renovaci sauny a dokáže ohromit každého dalšího návštěvníka sauny.

Dekorativní stěna je vyrobena z keramiky vysoké kvality. Dojem přírodního kamene je dokonalý stejně, jako je dokonalé technické zpracování. Aluminiové okrajové lišty dodají Vaší sauně ten správný vzhled.

Dolní část je tvořena broušenou ocelí a ta vytvoří dokonalý vzhled pro každá namontovaná kamna. 

Pokud je dekorativní kamenná stěna montovaná do sauny je důležité spojovací prvjky uchytit do nosných elementů sauny. Dodávka kemanné stěny zahrnuje také montážní prvky a bity pro uchycení kamen i stěny.

Pamatujte před uchycením, že je nutné zachovat bezpečné vzdálenosti od  saunových kamen. Pozor kamenná stěna není vhodná pro použití jako tepelně ochranná vrstva, stejně tak není vhodná pro použití u topidel na tuhá paliva. Pokud by jste chtěli snížit bezpečnou vzdálenost kolem montovaných kamen doporučujeme požít ochranný štít harvia, který také dodáváme.

Pokud máte dotaz k tomuto produktu, vyplňte prosím následující formulář